PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkeklerden Bikini Yorumları!

Brain
09.Haziran.2019, 02:54
<br /><br /><b>Yaz da gelmişken nasıl bikini ya da mayo seçtiğiniz sizin için ne kadar önemliyse, erkekler içinde o kadar önemli. Bakın erkekler hangi bikiniler için ne düşünüyor.<br /><br /></b>Güzel bir kadına hangi erkek hayır diyebilir ki, özellikle yaz neşesinin en yoğun olduğu plajlarda! Onun görünüşü karşısında bir erkek neler giydiğine pek de dikkat etmeyecektir. <br /><br />Fakat seksi bir vücudun yetmediği yerlerde, her vakit olduğu gibi, kıyafetleriniz sizinle ilgili bazı ipuçları verebilir. Konu bikini gibi duygulu bir aksesuar olduğunda bazı özellikleriniz daha belirgin hale gelebilir. <br /><br />Uluslararası yayın yapan bir kadın dergisi erkeklere çeşitli modellerde bikiniler gösterdi ve sordu: &quot;Bunu giyen bir kadın hakkında siz neler düşünürsünüz?&quot;<br /><br /><b>Puantiye</b> <br /><br />&quot;Vücudunu görebiliyorum ve puantiyeler... Hem seksi, hem masum! Tam benim tanışmak isteyeceğim gibi bir kız olabilir.&quot; (Emre Ş.,26)<br /><br /><b>Çizgiler</b> <br /><br />&quot;Böyle bir bikiniyi giyebilen kız bence yeniliklere açıktır, dolayısıyla da bana!&quot; (Michael K., 21)<br /><br /><b>Topuklu ayakkabı</b> <br /><br />&quot;Topuklu ayakkabılarla plaja inen kadınların odağında bence erkekler var. Yani, erkeklere tanışmaya açık ve onlar için süslenmiştir. Bana göre değil, ama çoğunun hoşuna gidecektir.&quot; (Ayhan A., 29)<br /><br /><b>Kombinasyon</b> <br /><br />&quot;Böyle renkli giyinmeyi seven kadınlara bayılırım. Güzel göründüğünü biliyordur ve dikkat çekmekten korkmayacak kadar özgüvenlidir.&quot; (Seyhan C., 23)<br /><br /> <b>Beyaz</b><br /><br /> &quot;Yanlış adama sordunuz, çünkü benim beyaza zaafım var. Kesinlikle çok seksi bir seçim. Böyle bir kadınla muhteşem vakit geçirebilirsiniz.&quot; (Paul W., 25)<br /><br /><b>Aksesuar</b> <br /><br />&quot;Bu biraz riskli... Elbette plajda üzerinize hafif şeyler giyebilirsiniz. Ama çok iddialı kadınlar korkutucu ve iticidir. Dantellerin plajda yeri yok diye düşünüyorum.&quot; (Berk O., 30)<br /><br /> <b>Çiçek</b><br /><br /> &quot;Romantik bir kızdır, değil mi? Sevimlidir, klasiktir ve içe dönüktür. Sevgili olur mu bilmiyorum, ama böyle kızlardan çok iyi bir arkadaş olur.&quot; (Emre Y., 27)<br /><br /><b>Mayokini</b> <br /><br />&quot;Dikkat çeksin diye giyilen şeyler dikkat çeker. Eğer sadece takılacağınız birileriyle tanışmaya açıksanız, mutlaka deneyin. Ama böyle bir şey giyinip insanların size seks objesi olarak bakmasından şikayet etmemeniz gerekiyor.&quot; (Steve S., 30)<br /> <br /><b>Yüzücü</b><b><br /></b><br /> &quot;Bence kesinlikle iyi bir kızdır. İyi adamları çeker. Biraz da atletik bir vücudu varsa benimle tanışması gerekiyor!&quot; (Terry R., 26)<br /><br />